Międzynarodowy Dzień Wolontariusza - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Aktualności / Szkoła podstawowa 06.12.2021

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

5 grudnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

W związku z tym chciałybyśmy podziękować naszym Wolontariuszom za pomoc w realizowaniu przeprowadzanych w tym roku akcji Szkolnego Wolontariatu.

Informujemy, że od września zrealizowaliśmy wspólnie z uczniami kilka akcji. Obecnie realizujemy kolejną akcję Kartka dla bohatera – kartka dla kombatantów. Przygotowujemy kartki dla osób, które walczyły za Polskę, oddając im hołd w postaci samodzielnie ręcznie zrobionej kartki świątecznej. Odlewamy również anioły, które wraz z życzeniami bożonarodzeniowymi zostaną przekazane na Oddział Pediatrii Szpitala Powiatowego w Limanowej. Jak co roku zapraszamy do zaangażowania się w cykliczne akcje ,,Drugie życie zabawki, książki” oraz w zbiórkę żywności dla rodzin potrzebujących z naszego terenu.

Wszystkim Wolontariuszom życzymy radości czerpanej z pomagania innym, energii do dalszego działania oraz skutecznego zarażania pozytywną postawą!

Magdalena Czachurska-Bieda
Monika Kuśnierz-Ruchała
Joanna Orzeł
Anna Hojda

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać