Międzynarodowy Dzień Wolontariusza - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Aktualności / Szkoła podstawowa 05.12.2022

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu 5 grudnia zorganizowali spotkanie z Wolontariuszami naszej szkoły, na którym podziękowali za dotychczasowe zaangażowanie w organizowane w akcje: Dzień Kropki, KREDKOBRANIE, Wylosuj Anioła- kartki dla dzieci z oddziałów onkologicznych, #Szkoła Pamięta, pomoc w przygotowaniu zabawy andrzejkowej w przedszkolu i klasach 1-3, #Kartka dla Bohatera- przygotowanie kartek świątecznych dla Kombatantów.

Wszystkim Wolontariuszom z okazji ich święta życzymy, aby każdy dzień poświęcony drugiemu człowiekowi dawał im satysfakcję i radość.

Jesteśmy wdzięczni za Wasze dobre serca otwarte dla tych, którzy potrzebują pomocy!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać