Maraton matematyczny 2019 - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Maraton matematyczny 2019

Aktualności / Szkoła podstawowa 19.03.2019

Maraton matematyczny 2019

Już po raz piąty Zespół Szkół Ogólnokształcących  i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej zorganizował konkurs matematyczny skierowany do uczniów klas trzecich gimnazjum, siódmych i ósmych szkół podstawowych. Uczniowie zmagali się  z zadaniami internetowymi w każdy poniedziałek, środę i piątek lutego. Do drugiego etapu zakwalifikowało się troje uczniów naszej szkoły” Angelika Salabura, Julia Gołąb i Dominik Duda z klasy III a gimnazjum. W pierwszym etapie brało udział prawie trzystu uczniów, do drugiego przeszło tylko dwudziestu pięciu. Drugi etap odbył się 14 marca 2019 roku o godzinie 10:00. Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów w nauce !

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać