Maleńka przyszła Miłość... - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Maleńka przyszła Miłość…

Aktualności / Szkoła podstawowa 25.01.2020

Maleńka przyszła Miłość…

Dnia 18.12.2019 roku w naszej szkole odbyło się „Spotkanie Wigilijne” dla uczniów z niepełnosprawnością z naszej gminy.

Mieliśmy okazję gościć dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Laskowej, Szkoły Podstawowej w Żmiącej, Szkoły Podstawowej w Jaworznej oraz Szkoły Podstawowej z Kamionki Małej. Dzieci miały możliwość zobaczyć Jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod tytułem: „Maleńka przyszła miłość…”Następnie uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach plastycznych o tematyce świątecznej.

Przy śpiewie kolęd połamaliśmy się opłatkiem życząc sobie dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń, a następnie usiedliśmy do wspólnego świątecznego obiadu. Po wspólnej Wigilii uczniowie otrzymali prezenty, a także kolędowali i bawili się z wolontariuszami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim bez których to spotkanie nie mogło by się odbyć: naszym sponsorom, a także panu wójtowi Piotrowi Stachowi za obecność i piękne życzenia.

Było to niezwykłe spotkanie, pełne wzruszeń, ciepłych słów i dobrych życzeń. Czekamy na Was już za rok. Organizatorzy: Monika Matras i Magdalena Czachurska – Bieda.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać