Lekcja od uczniów dla uczniów „Bezpiecznie na drodze” w ramach ODBLASKOWEJ SZKOŁY - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Aktualności / Szkoła podstawowa 02.10.2019

Lekcja od uczniów dla uczniów o bezpieczeństwie na drodze.

W dniu 02.10.19r uczniowie z klasy ósmej przeprowadzili zajęcia edukacyjne dotyczące bezpiecznego poruszania się na drodze dla swoich najmłodszych kolegów i koleżanek  z zerówki.

Ta lekcja  była poprzedzona wieloma przygotowaniami  na różnych zajęciach pozalekcyjnych, gdzie uczniowie z klasy VII i VIII przygotowali: strój odblaskowy, transparenty dekorujące klasę, makiety znaków drogowych i przejścia dla pieszych, prezentację  multimedialną oraz „wzorowy rower odblaskowy”.

Czy lekcja była udana? Odpowiedzią na to pytanie niech będzie galeria zdjęć z tego wydarzenia, gdzie widać zaangażowanie naszych najmłodszych uczniów.