Krasnoludkowo - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Krasnoludkowo – to inscenizacja dla klas 0- III szkoły podstawowej, która odbyła się 04.11.2019 roku w wykonaniu uczniów kl. V pod kierunkiem bibliotekarza.

Miała na celu zachęcić dzieci do czytania, korzystania z  zasobów biblioteki, poznawania przygód baśniowych bohaterów. Czytanie rozwija wyobraźnię, pamięć, uczy relacji społecznych, rozwija język. A więc zapraszamy  dzieci do biblioteki po przygody krasnali, których oferta jest duża i każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Zaprosiliśmy również dzieci z przedszkola  do obejrzenia historii krasnali i musimy przyznać, że byli oni najsympatyczniejszymi widzami, bardzo uważnymi, zasłuchanymi i zapatrzonymi w występujące postacie. Ich także zapraszamy do biblioteki!