Konkurs plastyczny Czyste powietrze wokół mnie – papierosom mówię NIE! - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Krasnoludki

Konkurs plastyczny Czyste powietrze wokół mnie – papierosom mówię NIE!

Aktualności / Krasnoludki 21.06.2019

Konkurs plastyczny Czyste powietrze wokół mnie – papierosom mówię NIE!

W miesiącu maju został rozstrzygnięty konkurs plastyczny Czyste powietrze wokół mnie – papierosom mówię NIE!, w którym wzięły udział dzieci z grupy Krasnoludków i Mądrych Sówek.

Organizatorem konkursu był Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Limanowej w ramach realizacji programu antytytoniowego Czyste powietrze wokół mnie.

Przedszkolaki dzięki udziale w programie, a zarazem w konkursie plastycznym, nabyły wiadomości w zakresie ochrony własnego zdrowia przed dymem tytoniowym oraz korzyści wynikających ze zdrowego, aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.