Konkurs na najładniejszy „Stroik świąteczny” - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Konkurs na najładniejszy „Stroik świąteczny”

Aktualności / Szkoła podstawowa 12.01.2020

Konkurs na najładniejszy „Stroik świąteczny”

W grudniu odbył się w naszej szkole konkurs na najładniejszy „Stroik świąteczny”. Uczestnicy musieli samodzielnie opracować i przygotować stroik, przy czym mile widziana była oryginalność wykonania, ciekawe materiały i oczywiście fantazja artystyczna.

W konkursie wzięli udział zarówno uczniowie szkoły podstawowej jak i dzieci z oddziałów przedszkolnych i zerówki.  Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się wielką kreatywnością przy tworzeniu stroików, dlatego też każdy z nich otrzymał nagrodę za wykonany stroik.

Organizatorzy gratulują wszystkim nagrodzonym i  bardzo dziękują wszystkim wspomagającym w/w konkurs.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać