Kampania "Bezpieczny Wypoczynek - ochrona przed kleszczami" - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Kampania „Bezpieczny Wypoczynek – ochrona przed kleszczami”

Aktualności / Szkoła podstawowa 22.06.2021

Kampania „Bezpieczny Wypoczynek – ochrona przed kleszczami”

Szanowni Państwo,

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie przy współpracy z Nadleśnictwem Gorlice – Lasy Państwowe zainicjowała kampanię edukacyjno – informacyjną pn. „Bezpieczny wypoczynek” mającą na celu podniesienie poziomu wiedzy mieszkańców Małopolski w zakresie bezpiecznego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Na stronie internetowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Limanowej: https://www.gov.pl/web/psse-limanowa (zakładka Aktualności > Akcje, kampanie, projekty) oraz FB będą zamieszczane materiały kampanijne skierowane do osób korzystających z uroków natury.

Kampanię rozpoczęto od tematyki związanej z kleszczami, sukcesywnie będą dodawane kolejne materiały edukacyjne otrzymane z WSSE w Krakowie (m.in. na temat wścieklizny, roślin trujących, bezpiecznego grzybobrania).

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami.

 

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać