Jesienny spacer klasy trzeciej - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Jesienny spacer klasy trzeciej

Aktualności / Szkoła podstawowa 27.10.2021

Jesienny spacer klasy trzeciej

Klasa trzecia poszukuje darów jesieni.

Jesień w ostatnich dniach rozpieszcza nas słońcem i złotym kolorem. Uczniowie klasy trzeciej wraz z wychowawczynią postanowili skorzystać z pięknej pogody i udali się na krótki jesienny spacer. Podczas spaceru uczniowie poszukiwali zmian w przyrodzie, które pojawiły się z nadejściem jesieni, wymieniali dary jesieni oraz jej cechy charakterystyczne. Nie zabrakło również czasu na chwilę zabawy, dzieci puszczały „kaczki” na rzece oraz bawiły się w złotych liściach.

Uczniowie byli bardzo zadowoleni z takiej formy zajęć.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać