Integracyjne Spotkanie Wigilijne - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Integracyjne Spotkanie Wigilijne

Aktualności / Szkoła podstawowa 21.12.2021

Integracyjne Spotkanie Wigilijne

Dnia 20.12.2021 roku po raz kolejny odbyło się Integracyjne Spotkanie Wigilijne.

Już drugi raz z uwagi na pandemię spotkanie miało inny przebieg. Kolędnicy z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ujanowicach w skład, których weszli uczniowie oraz absolwenci udali się ze śpiewem i drobnymi upominkami do szczególnych uczniów z naszej gminy. Odwiedziliśmy również podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Ujanowicach oraz pracowników Urzędu Gminy.

Za zaangażowanie w przebieg tej uroczystości serdeczne podziękowania składamy: Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej panu Zdzisławowi Pajorowi, który objął patronat nad wyżej wymienioną imprezą, rodzicom – pani Ewelinie Chełmeckiej i panu Grzegorzowi Grzegorzkowi, naszym utalentowanym absolwentom, Firmie budowlanej Urygus, naszym uczniom oraz wszystkim dyrektorom za miłe i życzliwe przyjęcie w ich szkołach.

Organizatorzy: Magdalena Czachurska-Bieda, Monika Kuśnierz-Ruchała, Agnieszka Chełmecka

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać