III Festiwal Kolęd „Maleńkiemu Jezusowi" - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

III Festiwal Kolęd „Maleńkiemu Jezusowi”

Aktualności / Szkoła podstawowa 15.02.2020

III Festiwal Kolęd „Maleńkiemu Jezusowi”

24-25 stycznia odbyły się przesłuchania do  III Festiwalu Kolęd „Maleńkiemu Jezusowi”  w Pasierbcu. Konkurs cieszy się ogromną popularnością nie tylko na terenie naszego powiatu, ale również  przyciąga uczestników z ościennych powiatów.

W Festiwalu z naszej szkoły udział wzięli: Faustynka Drożdż z Przedszkola, Magdalena Wożniak klasa 3, Wojciech Grzegorzek klasa 3, Wiktoria Stańczyk klasa 3 , Anna Stańczyk klasa 2, Artur Drożdż klasa 2.  Ogłoszenie wyników i występ laureatów odbył się 26 stycznia, gdzie nasi uczniowie zajęli następujące miejsca: Magdalena Woźniak 2 miejsce, Wiktoria i Ania Stańczyk 3 miejsca i Artur Drożdż wyróżnienie.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać