II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

Aktualności / Szkoła podstawowa 09.03.2020

II miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym

4 marca w naszej szkole po raz kolejny odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas uczniów VII-VIII. W tym roku rywalizacja była naprawdę zaciekła – różnice w ilości popełnionych przez uczestników błędów były niewielkie a tekst dyktanda, które ułożyła dla nas pani Iwona Rosiek z Biblioteki Publicznej w Ujanowicach, był bardzo wymagający. Uczestnicy mieli nie lada orzech do zgryzienia, jednak reprezentantka naszej szkoły – Emilia Jędrzejek z klasy VIII zajęła II miejsce. Gminnym mistrzem ortografii został w tym roku uczeń ze Żmiącej – Arkadiusz Orzeł, natomiast III miejsce zdobyła Amelia Zelek, uczennica z Kamionki Małej.
Serdecznie gratulujemy!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać