Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną chłopców - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną chłopców

Aktualności / Szkoła podstawowa 20.06.2022

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną chłopców

Dnia 20.06.2022r w Jaworznej odbyły się zawody gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną chłopców. Nasza szkoła zajęła III miejsce występując w składzie: Michał Liptak, Kacper Pacholik, Filip Florek, Paweł Duda, Paweł Augustyn, Dawid Pokrzywa, Krzysztof Stach, Patryk Stach, Adrian Drożdż, Adam Waligóra.
Gratulujemy zwycięzcom.
Wynik naszej szkoły:
Ujanowice – Laskowa 2-0
Finały:
Ujanowice – Kamionka Mała 1-4
Ujanowice – Jaworzna 4-4
Były to również ostatnie zawody sportowe w roku szkolnym 2021-2022 w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców, nasza szkoła zajęła 1 miejsce w ogólnej klasyfikacji. Gratulujemy bardzo dobrej postawy wszystkim chłopcom uczestniczącym w zawodach sportowych.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać