Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną chłopców - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną chłopców

Aktualności / Szkoła podstawowa 19.06.2023

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną chłopców

Dnia 15.06.2023r w Jaworznej odbyły się zawody gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłkę ręczną chłopców.

Nasza szkoła zajęła II miejsce występując w składzie: Paweł Duda, Paweł Augustyn, Jan Chełmecki, Michał Dziedzic, Rafał Król, Paweł Krępa, Tomasz Karpiel, Tomasz Zelek, Jakub Pławecki, Damian Kołodziej.
Gratulujemy zwycięzcom.
Wynik naszej szkoły:
Ujanowice – Sechna 2-2 karne 1-0
Półfinał:
Ujanowice – Jaworzna 4-2
Fianł:
Ujanowice – Laskowa 0-4
Były to również ostatnie zawody sportowe w roku szkolnym 2022-2023 w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców, nasza szkoła zajęła 2 miejsce w ogólnej klasyfikacji. Gratulujemy bardzo dobrej postawy wszystkim chłopcom uczestniczącym w zawodach sportowych.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać