Igrzyska Dzieci w mini piłkę ręczną dziewczyn - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Igrzyska Dzieci w mini piłkę ręczną dziewczyn

Aktualności / Szkoła podstawowa 11.05.2022

Igrzyska Dzieci w mini piłkę ręczną dziewczyn

Dnia 10.05.2022r w Jaworznej odbyły się zawody gminne Igrzyska Dzieci w mini piłkę ręczną dziewczyn.

Nasza szkoła zajęła I miejsce występując w składzie: Oliwia Zelek, Justyna Chełmecka, Magdalena Woźniak, Aleksandra Kowalska, Emilia Gawron, Emilia Jonik, Patrycja Grzegorzek, Natalia Pasionek, Anna Pasionek.
Gratulujemy zwycięzcom.

Wynik naszej szkoły:

Ujanowice – Żmiąca 3-0
Finały:
Ujanowice – Laskowa 2-2
Ujanowice – Jaworzna 2-1

Były to również ostatnie zawody sportowe w roku szkolnym 2021-2022 w kategorii Igrzysk Dzieci dziewczyn, nasza szkoła zajęła 2 miejsce w ogólnej klasyfikacji ustępując szkole z Laskowej. Gratulujemy bardzo dobrej postawy wszystkim dziewczynom uczestniczącym w zawodach sportowych.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać