Halowa piłka nożna dziewczyn - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Szkoła podstawowa / Aktualności

Halowa piłka nożna dziewczyn

Szkoła podstawowa / Aktualności 11.10.2021

Halowa piłka nożna dziewczyn

Dnia 08.10.2021r w Ujanowicach odbyły się zawody gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halową piłkę nożną dziewczyn. Nasza szkoła zajęła 1 miejsce występując w składzie: Antonia Augustyn, Magdalena Chochlińska, Joanna Filipek, Emilia Pacholik, Nikola Pacholik, Klaudia Pławecka, Agnieszka Pociecha, Emilia Salabura, Martyna Stach, Magdalena Surdziel.

Gratulujemy zwycięzcom.

Wynik naszej szkoły:

Ujanowice – Kamionka Mała 4-0 bramki: A. Pociechax3, A. Augustyn.

Półfinał: Ujanowice – Laskowa 0-0 karne: 3-2 bramki: A. Augustynx2, A. Pociecha

Finał: Ujanowice – Jaworzna 1-0 bramki: A. Pociecha.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać