Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI

Aktualności / Szkoła podstawowa 25.03.2022

Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI

10 marca 2022r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Laskowej odbył się V Gminny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas IV-VI. Dyktando przygotowane przez panią Paulinę Ablewicz, kierownika Biblioteki Pedagogicznej w Limanowej, napisało 14 uczniów z naszej gminy.

Pierwsze miejsce zajęła Weronika Dyrek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Laskowej, tuż za nią znalazł się Szymon Rosiek ze Szkoły Podstawowej w Jaworznej, a na trzecim uplasowała się  uczennica Szkoły Podstawowej w Kamionce Małej, Zuzanna Piegza. Naszą szkołę reprezentowały Aleksandra Kowalska z klasy V oraz Natalia Pasionek z klasy VI.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać