Gminne Zawody w Tenisa Stołowego - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Gminne Zawody w Tenisa Stołowego

Aktualności / Szkoła podstawowa 30.04.2018

Gminne Zawody w Tenisa Stołowego

W dniu 06 listopada 2017 r. odbyły się gminne zawody sportowe w tenisa stołowego dziewczyn.

Naszą szkołę reprezentowały w grupie młodszej Karolina Liptak i Zuzanna Joniec, w starszej kategorii Natalia Gawron i Małgorzata Gołąb. Najwyższe miejsce w grach indywidualnych zajęła Natalia Gawron -3 natomiast Zuzanna Joniec miejsce 4. W końcowym rozrachunku Ujanowice w grze indywidualnej  zajęły 3 miejsce, natomiast w debla 5 miejsce.

W dniu 07 listopada 2017 r. odbyły się gminne zawody sportowe w tenisa stołowego chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali w grupie młodszej Krzysztof Stach i Adam Waligóra a w starszej Jakub Stach i Wojciech Filipek. W końcowym rozrachunku Ujanowice w grze indywidualnej zajęli miejsce 6 natomiast w debla 5 miejsce.

W dniu 08 listopada 2017 r. odbyły się gminne zawody sportowe w tenisa stołowego chłopców i dziewczyn. Ujanowice reprezentowali: Gabriela Filipek, Paulina Pasionek, Monika Bobowska, Natalia Stachoń, Natalia Żmuda, Dawid Bukowiec, Hubert Jonik, Jakub Pławecki, Kamil Mrozowski. Dziewczyny zajęły 2 miejsce w grze indywidualnej i deblu. Natomiast chłopcy okazali się najlepsi w obu grach. Indywidualnie Dawid Bukowiec zajął 1 miejsce, Jakub Pławecki 3 miejsce, Hubert Jonik 4 miejsce, Kamil Mrozowski 5 miejsce.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać