Dnia 27.05.2026 r. w Jaworznej odbyły się zawody gminne Igrzysk Dzieci w piłkę ręczną dziewczyn. Nasza szkoła po zaciętych meczach zajmuję 5 miejsce. Gratulujemy wyniku.
Szkołę naszą reprezentowali: Aniela Pajor, Gabriela Miczołek, Milena Filipek, Magdalena Grzegorzek, Amelia Uryga, Wiktoria Grzegorzek, Marta Chełmecka, Victoria Zięć, Magdalena Surma.
Były to również ostatnie zawody w tym roku szkolnym, w ogólnej klasyfikacji zajmujemy 4 miejsce.
Gratulujemy dobrej postawy wszystkim dziewczynom uczestniczącym w zawodach sportowych.