Remont sal przedszkolnych - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Galerie / Aktualności

Remont sal przedszkolnych

Galerie / Aktualności 31.05.2024

Remont sal przedszkolnych

Nasze przedszkole przeszło niedawno remont, który miał na celu poprawę warunków nauki i zabawy dla naszych maluchów. Dzięki przeprowadzonym pracom odnowieniowym, nasze pomieszczenia zostały odświeżone, a także wyposażone w nowe meble i sprzęty naukowe.

Dzięki pozyskanym środkom własnym oraz dofinansowaniu ze strony Gminy Laskowa udało się odświeżyć sale zabaw, wymienić podłogę i stoliki oraz zakupić nowe meble i zabawki. Remont pozwolił nam także na poprawę stanu technicznego budynku, co wpłynie pozytywnie na komfort przebywania dzieci w przedszkolu.

W jednej z sal przedszkolnych zostały zamontowane nowe okna, które znacząco poprawiły wygląd i przestrzeń pomieszczenia. Dzięki większej ilości naturalnego światła, sala stała się bardziej jasna i przyjazna dla dzieci. Dodatkowo, dzięki nowym oknom, w sali panuje lepsza cyrkulacja powietrza. Dzieci mogą teraz swobodnie obserwować otaczającą je przyrodę oraz korzystać z naturalnego oświetlenia podczas zajęć i zabaw.

Wszystkie wykonane prace przyczyniły się do stworzenia przyjemnej i sprzyjającej atmosfery w salach przedszkolnych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów remontu i jesteśmy pewni, że nasze przedszkole będzie teraz jeszcze bardziej przyjazne i inspirujące dla naszych podopiecznych.

Dziękujemy również wszystkim Rodzicom za cierpliwość i wyrozumiałość podczas trwania prac remontowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć sal po remoncie.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać