Pożegnanie absolwentów - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Pożegnanie absolwentów

Aktualności / Szkoła podstawowa 28.06.2023

Pożegnanie absolwentów

Dzień 22 czerwca 2023 pozostanie na długo w pamięci uczniów i nauczycieli społeczności naszej szkoły. Właśnie wtedy pożegnaliśmy uczniów klasy 8.

Nasze spotkanie rozpoczęło się od Mszy Świętej o godz. 14.00 w kościele parafialnym. Następnie wszyscy udaliśmy się do Sali gimnastycznej w budynku naszej szkoły na pożegnalną akademię. Akademia rozpoczęła się od  odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego oraz hymnu szkoły. Pani Dyrektor  mgr Magdalena Filipek przywitała przybyłych gości: Księdza Proboszcza Wiesława Dzięgiela, Grono Pedagogiczne, pracowników szkoły, a także Rodziców.  Następnie  wygłosiła przemówienie w którym wspominała lata nauki, sukcesy i osiągnięcia uczniów jakie dokonały się w szkole. Podziękowała także rodzicom za wiele lat wspaniałej współpracy ze Szkołą oraz za trud włożony w wychowanie dzieci. Potem Pani Dyrektor wręczyła Absolwentom specjalne dyplomy, nagrody książkowe i listy pochwalne.  Na końcu Absolwenci podziękowali wszystkim tym. którzy przez lata spędzone w naszej szkole dbali o ich wychowanie i edukację. Słowa wdzięczności skierowali do Pani Dyrektor, Wychowawców, Grona Pedagogicznego, Księży, pracowników szkoły a także Rodziców podkreślając ich  upór, oddanie oraz  wytrwałość w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu charakterów.

Wszystkim Absolwentom składamy serdeczne gratulacje z okazji ukończenia szkoły podstawowej oraz życzymy samych sukcesów na dalszych etapach edukacji.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać