Labiland - wycieczka autokarowa przedszkolaków - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Galerie

Labiland – wycieczka autokarowa przedszkolaków

Aktualności / Galerie 14.06.2024

Labiland – wycieczka autokarowa przedszkolaków

Przedszkolaki przeżyły niesamowitą  przygodę!

Nasze przedzkole wybrało się na wycieczkę autokarową do „Labilandu” – magicznego miejsca pełnego atrakcji i zabaw dla najmłodszych.

Po dotarciu na miejsce od razu zostaliśmy powitani przez uśmiechnięty personel, który zaprowadził nas do strefy zabaw. Dzieci były zachwycone różnorodnością atrakcji – mogły skakać na trampolinach, bawić się w piaskownicy, jeździć na hulajnogach i gokartach, grać w mini golfa,  wielkie szachy czy bilard, ale też zjeżdżać z wielkiej zjeżdżalni. Każde z nich znalazło coś dla siebie!

Największym hitem okazał się jednak „Duży labirynt” –  drewniana atrakcja, która składa się z zawiłej ścieżki przeszkód, które trzeba pokonać aby dotrzeć do celu. Atrakcja ta rozwija zdolności motoryczne, logiczne i poznawcze dzieci, a jednocześnie dostarcza wiele radości i emocji. Labirynt dla dzieci jest również świetnym miejscem do zabawy z rówieśnikami, co jest doskonałą okazją do integracji społecznej i rozwijania umiejętności współpracy.

Zajęte i zafascynowane maluchy spędziły przy tej atrakcji bardzo dużo czasu, bawiąc się i śmiejąc bez końca.

Dzieci wróciły z wycieczki do „Labilandu” z pięknymi wspomnieniami, które na pewno na długo pozostaną im w pamięci. To był naprawdę magiczny dzień pełen radości, zabawy i nauki – idealny dla naszych najmłodszych odkrywców!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać