Dnia 07.05.2026 r. w Ujanowicach odbyły się zawody gminne Igrzysk Dzieci w piłkę nożną chłopców. Nasza szkoła pewnie zwyciężyła wszystkie mecze i zajęła 1 miejsce.
Gratulujemy wygranej!
Szkołę naszą reprezentowali: Dominik Surma, Mateusz Kołodziej, Bartłomiej Pacholik, Michał Przystał, Artur Pajor, Przemysław Pasionek, Sebastian Marcisz, Filip Pacholik, Michał Oleksy, Jakub Grzegorzek, Tomasz Orzeł, Ksawery Gołąb.
Półfinał: Ujanowice – Jaworzna 5-1
Finał: Ujanowice – Laskowa 1-1 karne: 5-4