2 czerwca 2026 roku w Limanowej odbyły się zawody rejonowe Igrzysk Dzieci w piłce nożnej chłopców. Nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie, pokazując ogromne zaangażowanie, wolę walki i sportowego ducha. Po serii emocjonujących i zaciętych spotkań uczniowie wywalczyli zaszczytne II miejsce, potwierdzając wysoki poziom swoich umiejętności.
To kolejny sukces naszych młodych piłkarzy, który jest efektem ciężkiej pracy, determinacji oraz doskonałej współpracy całego zespołu. Serdecznie gratulujemy zawodnikom osiągniętego wyniku i życzymy kolejnych sukcesów na sportowych arenach!
Naszą szkołę reprezentowali: Dominik Surma, Jakub Grzegorzek, Mateusz Kołodziej, Bartłomiej Pacholik, Michał Przystał, Artur Pajor, Przemysław Pasionek, Sebastian Marcisz, Michał Oleksy, Ksawery Gołąb, Tomasz Orzeł oraz Filip Pacholik.