Dnia 19.05.2026 r. w Jaworznej odbyły się zawody gminne Igrzysk Dzieci w piłkę ręczną chłopców. Nasza szkoła po zaciętych meczach zajmuję 1 miejsce. Gratulujemy wyniku.
Szkołę naszą reprezentowali: Dominik Surma, Jakub Grzegorzek, Mateusz Kołodziej, Bartłomiej Pacholik, Michał Przystał, Artur Pajor, Przemysław Pasionek, Sebastian Marcisz, Dominik Dudek, Ksawery Gołąb, Bartłomiej Żelazko, Filip Pacholik.
Były to również ostatnie zawody w tym roku szkolnym, w ogólnej klasyfikacji zajmujemy 1 miejsce.
Gratulujemy bardzo dobrej postawy wszystkim chłopakom uczestniczącym w zawodach sportowych.
Dnia 19.05.2026 r. w Jaworznej odbyły się zawody gminne Igrzysk Dzieci w piłkę ręczną chłopców. Nasza szkoła po zaciętych meczach zajmuję 1 miejsce. Gratulujemy wyniku.
Szkołę naszą reprezentowali: Dominik Surma, Jakub Grzegorzek, Mateusz Kołodziej, Bartłomiej Pacholik, Michał Przystał, Artur Pajor, Przemysław Pasionek, Sebastian Marcisz, Dominik Dudek, Ksawery Gołąb, Bartłomiej Żelazko, Filip Pacholik.
Były to również ostatnie zawody w tym roku szkolnym, w ogólnej klasyfikacji zajmujemy 1 miejsce.
Gratulujemy bardzo dobrej postawy wszystkim chłopakom uczestniczącym w zawodach sportowych.