Edukacja ekologiczna dzieci w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Edukacja ekologiczna dzieci w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych

Aktualności / Szkoła podstawowa 05.10.2020

Edukacja ekologiczna dzieci w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych

05 października uczniowie klasy klasy IV, V, VI i VIIa uczestniczyli w warsztatach ekologicznych „Edukacja ekologiczna dzieci w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych”. Zagadnienia dotyczyły skażenia gleby, wody i powietrza jak również segregacji odpadów. Uczniowie w dwóch grupach obejrzeli prezentację i wysłuchali wykładu, oznaczali PH wody, odpowiadali na pytania jak również rozwiązywali rebusy i krzyżówki.  Każdy uczeń otrzymał ekologiczny plecak . Zajęcia prowadził pan Piotr Ociepka z Wydziału Ochrony Środowiska. Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Limanowej.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać