Dzień Pluszowego Misia - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Przedszkole / Aktualności

Dzień Pluszowego Misia

Przedszkole / Aktualności 10.05.2018

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada przypada  jedno z najsympatyczniejszych świąt wszystkich dzieci. Tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Nieco później bo 27 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola przyniosły swoich  pluszowych ulubieńców. Ten szczególny dzień obchodzony był pod hasłem „gimnastyka z misiem”.  Każda grupa przedszkolna świętowała ten dzień w swoich salach. Były prezentacje maskotek, poranna gimnastyka z misiem, zabawy z chustą animacyjną, oraz wiele innych zabaw i atrakcji dostosowanych do grup wiekowych dzieci. Oczywiście nie zapomnieliśmy o wspólnym odśpiewaniu „Sto lat”  pluszowym solenizantom.

Uwieńczeniem tego wyjątkowego dnia, w ramach podwieczorku, przedszkolaki dostały Misia- Pepitka- Lubisia. Dzień ten był pełen wrażeń. Na pewno powtórzymy go w przyszłym roku.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać