Dzień pluszowego misia - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Dzień pluszowego misia

Aktualności / Przedszkole 19.12.2019

Dzień pluszowego misia

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe Misie opanowały nasze przedszkole.

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – misiem. Przybyły misie małe, duże, białe, różowe, zielone wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy.

Przedszkolaki zaprosiły swoje misie do wspólnej zabawy. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: „ Jadą, jadą misie” i „Pluszowy miś”. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, misiowe tańce, przysmaki misiów – degustacje miodu, dżemu i czekolady. Opowiadaliśmy znane i lubiane bajki z misiami w roli głównej.

Nie zapomnieliśmy też o gromkim „sto lat” dla naszych pluszowych ulubieńców.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać