Dzień Pluszowego Misia - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Dzień Pluszowego Misia

Aktualności / Przedszkole 26.11.2018

Dzień Pluszowego Misia

23 listopada nasze przeszkole kolejny już raz obchodziło Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola przyniosły swoich pluszowych ulubieńców, aby z nimi świętować ten wyjątkowy dzień.

W tym roku dzieci ze wszystkich grup zorganizowały przyjęcie urodzinowe dla swoich pluszowych przyjaciół. Były prezentacje maskotek, zabawy z chustą animacyjną, prace plastyczne związane z misiem a nawet próbowanie misiowych przysmaków. Urodziny nie mogły obyć się bez tortu, tak więc każda grupa przygotowała dla misia wspaniałe urodzinowe ciasto. Oczywiście nie zapomnieliśmy również o wspólnym odśpiewaniu „Sto lat”  pluszowym solenizantom.

Podsumowaniem tego wspaniałego dnia był misiowy podwieczorek. przedszkolaki ze smakiem zjadły Misia- Pepitka- Lubisia.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać