Dzień Mamy i Taty - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Dzień Mamy i Taty

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się spotkanie z rodzicami z okazji Dnia Mamy i Taty.

Uczniowie klas 1-3 przygotowali przedstawienie dla swoich najukochańszych rodziców. Tym razem dzieci wcieliły się w postać dorosłych przedstawiając humorystyczne scenki. Między scenkami uczniowie wyrażali swoją wdzięczność i miłość do rodziców za pomocą wierszy oraz piosenek. Rodzice, w tym czasie mogli skosztować słodkiego poczęstunku i odprężyć się przy kawie lub herbacie. Na zakończenie został wyświetlony filmik na którym dzieci składały indywidualnie oraz klasami życzenia dla rodziców, po zaprezentowanym video uczniowie obdarowali swoich rodziców upominkami ze swoimi zdjęciami oraz samodzielnie wykonanymi laurkami.

Dziękujemy serdecznie rodzicom za przybycie na tą uroczystość.

Życzymy Wam, abyście zawsze czuli się kochani przez swoje pociechy, a Wasze wszystkie marzenia się spełniły!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać