Dzień Kobiet - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich marzeń… tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi mężczyźni wszystkim paniom i koleżankom.

8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Kobiet. Po raz kolejny nie zabrakło miłego akcentu od Samorządu Uczniowskiego. Przedstawiciele Samorządu starszych klas wręczyli wszystkim kobietom bukiety tulipanów oraz złożyli życzenia.

Natomiast w ramach pracy Małego Samorządu uczniowie klas 1-3 przygotowali program artystyczny. Chłopcy wspaniale zaprezentowali się w występach muzycznych i tanecznych. Po skończonym występie wręczyli bukiety tulipanów oraz babeczki wszystkim paniom i koleżankom. Dziewczynki z klas 1-3 otrzymały również małe upominki z okazji tego dnia od Rady Rodziców. Wspólnie spędzony czas przeminął w bardzo radosnej atmosferze, a na twarzy każdej dziewczynki oraz nauczycielki pojawił się uśmiech.

Bardzo dziękujemy chłopcom oraz pani Agnieszce Chełmeckiej za przygotowanie występu.

 

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać