Dzień Języków Obcych - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Dzień Języków Obcych

Aktualności / Szkoła podstawowa 14.11.2023

Dzień Języków Obcych

Dnia 6 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Głównym założeniem tego święta jest uświadomienie, jak ważna jest w dzisiejszych czasach znajomość języków obcych.

Uczniowie klas IV-VIII rywalizowali ze sobą w turnieju, w którym liczyła sie wiedza i czas. Spośród 35 chętnych osób zmagających się z zadaniami najlepsi okazali się: Natalia Pasionek, Paweł Krępa oraz Rafał Król. W ramach Dnia Języków Obcych odbył się również konkurs plastyczny „Mieszkam w Europie”. Należało wykonać pracę plastyczną dowolną techniką, która zawierała hasła propagujące naukę języków obcych. Pierwsze miejsce w konkursie zajął Jan Zelek z klasy 5. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody, które wręczyła pani Dyrektor.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.