Dzień Języków Obcych - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Dzień Języków Obcych

Aktualności / Szkoła podstawowa 07.06.2022

Dzień Języków Obcych

Dnia 02 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych, a jednocześnie podsumowanie innowacji pedagogicznej „Podróż przez kraje niemieckojęzyczne”.

Na początku uczniowie obejrzeli prezentację z najważniejszymi atrakcjami turystycznymi oraz ciekawostkami z krajów niemieckiego obszaru językowego. Następnie widzowie kibicowali trzem drużynom biorącym udział w turnieju wiedzy o krajach europejskich. Podczas rozwiązywania zadań liczyła się nie tylko wiedza, ale również refleks. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie niespodzianki. Nad całością czuwały niezawodne konferansjerki z klasy 7, które doskonale radziły sobie z prowadzeniem uroczystości.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać