Dzień Języków Obcych - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Dzień Języków Obcych

Aktualności / Szkoła podstawowa 29.11.2019

Dzień Języków Obcych

Dnia 28 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języków Obcych.

Na początku widzowie kibicowali trzem drużynom biorącym udział w turnieju wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Podczas rozwiązywania zadań liczyła się nie tylko wiedza, ale również refleks. Kolejną atrakcją był koncert piosenek anglojęzycznych. Publiczność mogła podziwiać talenty koleżanek i kolegów z klas młodszych i starszych. Nad całością czuwali niezawodni konferansjerzy, którzy świetnie radzili sobie z prowadzeniem uroczystości. W ramach Dnia Języków Obcych odbył się w naszej szkole konkurs leksykalno – gramatyczny z języka angielskiego oraz konkurs na plakat przedstawiający kraje niemieckojęzyczne. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski, które wręczyła pani Dyrektor. Dzień Języków Obcych został zorganizowany przez nauczycieli języków obcych przy współpracy z chętnymi uczniami naszej szkoły.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać