Dzień Edukacji Narodowej - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Dzień Edukacji Narodowej

Aktualności / Szkoła podstawowa 14.10.2018

Dzień Edukacji Narodowej

„Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce” to cytat  uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 11 października 2019 roku w naszej szkole. Zaszczycili nas swoją obecnością nauczyciele emeryci, przedstawiciele Rady Rodziców. Pani dyrektor Elżbieta Sabik wygłosiła okolicznościowe przemówienie, złożyła  podziękowania i życzenia wszystkim nauczycielom. Uczniowie szkoły podstawowej i III klas  gimnazjum w pięknej akademii z udziałem chóru dziękowali nauczycielom i wychowawcom za serce, zrozumienie i przewodnictwo w trudnej drodze zdobywania wiedzy.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać