Dzień Edukacji Narodowej - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Dzień Edukacji Narodowej

Aktualności / Szkoła podstawowa 15.10.2021

Dzień Edukacji Narodowej

„Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”

13 października 2021 r. o godzinie 15.00 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w której wzięli udział zaproszeni goście: Wójt Gminy Laskowa Piotr Stach, przedstawiciele Rady Rodziców, nauczyciele emeryci oraz pracownicy szkoły i przedszkola.

Mottem tegorocznego spotkania były słowa C. K. Norwida – „Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”. Uczniowie wyrazili słowa wdzięczności zebranym gościom za to, że dzięki ich ciężkiej pracy pobyt w szkole jest przyjemny i bezpieczny, a ich trud i wysiłek doceniają każdego dnia. Na podsumowanie dzieci rozbawiły publiczność, prezentując trzy scenki kabaretowe.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy, by czas spędzony w szkole był owocny i pełen radości – zarówno dla pracowników, jak i dla uczniów. 

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać