Dzień Dziecka w klasach 1-3 - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Dzień Dziecka w klasach 1-3

Aktualności / Szkoła podstawowa 30.05.2022

Dzień Dziecka w klasach 1-3

Dzisiaj w naszej szkole uczniowie świętowali Dzień Dziecka.

Uczniowie od rana integrowali się w klasach podczas różnorodnych gier i zabaw. Dzielili się na grupy i rozwiązywali krzyżówki oraz rebusy. Kolejną atrakcją było spotkanie z iluzjonistą na pokazie „HOKUS-POKUS Z PAPUGĄ I MUZYKĄ NA ŻYWO”. Dzieci mogły obserwować magiczne sztuczki, wziąć udział w zabawach przy muzyce, jak również pomóc w przeprowadzeniu pokazu. Podczas występu poznali także papugę, która wykonywała posłusznie polecenia swojego właściciela. Po skończonym pokazie uczniowie udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Na zakończenie dnia dzieci obserwowały pokaz baniek mydlanych, mogły samodzielnie puszczać bańki, każdy z uczniów otrzymał zwierzątko wykonane z balonu, mógł skosztować waty cukrowej, a także pobawić się korzystając z dmuchanej zjeżdżalni.

Dzień był bardzo aktywny, pełen wrażeń i radości. Uczniowie nie ukrywali swojego zadowolenia.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w opiece nad uczniami podczas zabawy na placu oraz za pyszny poczęstunek.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać