Dzień Babci i Dziadka - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Dzień Babci i Dziadka

Aktualności / Szkoła podstawowa 27.04.2018

Dzień Babci i Dziadka

” Wszystkiego dobrego życzymy, życzymy,  i zdrowia, i szczęścia i błogosławieństwa….”.

Tymi słowami , ze wzruszeniem składaliśmy naszym ukochanym Babciom i Dziadkom życzenia. 20 stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej uczniowie klas 0-III mieli świetną okazję, aby znowu okazać Babciom i Dziadkom jak bardzo są dla nich ważni.Pani dyrektor mgr Elżbieta Sabik przywitała zebranych gości, podziękowała , że tak licznie zaszczycili nas swoją obecnością. Złożyła serdeczne życzenia. Następnie uczniowie przygotowali piękne przedstawienie Jasełka, występy taneczne i życzenia dla swoich Babć i Dziadków. W dobry nastrój wprawiły radośnie wyśpiewane kolędy, pastorałki. Na koniec uczniowie wręczyli zrobione przez siebie upominki. Nie brakowało gorących uścisków i całusów. Słodki poczęstunek dla gości przygotowali rodzice z klas 0-III. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać