Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

Aktualności / Przedszkole 10.02.2019

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

7 lutego w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli zaproszeni goście.

Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny: wiersze, piosenki i tańce oraz wręczając własnoręcznie wykonane upominki. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki bez tremy i odważnie prezentowały swoje umiejętności. Uroczystość zakończyliśmy biesiadą przy stole wraz z zespołem muzycznym. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale i dla zaproszonych gości.  Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy zdrowia, pomyślności, uśmiechu na co dzień oraz dużo radości.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać