Dobry zwyczaj wypożyczaj! - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Dobry zwyczaj wypożyczaj!

Aktualności / Szkoła podstawowa 20.12.2022

Dobry zwyczaj wypożyczaj!

W konkursie szkolnym organizowanym przez bibliotekarza wzięło udział 7 uczniów kl. IV-VI.

Trójka uczniów naszej szkoły  typowana była do udziału w Powiatowym Konkursie Czytelniczym  Dobry zwyczaj wypożyczaj organizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną w Limanowej. Jego zadanie polegało na wykonaniu plakatu zachęcającego  do przeczytania ciekawej książki z biblioteki w ramach akcji Narodowe Czytanie. Dnia 5 grudnia br. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Poziom  jego był bardzo wysoki. Nasi uczniowie otrzymali piękne książki za udział w konkursie.
Gratulujemy!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać