Cyrk "Szok" - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Cyrk „Szok”

Aktualności / Przedszkole 08.06.2018

Cyrk „Szok”

W dniu 8 czerwca 2018r. przyjechał do nas ukraiński cyrk „Szok” . Dzieci z naszego przedszkola wspólnie ze starszymi kolegami ze szkoły obejrzeli ciekawy program artystyczny.

Przedstawienie rozpoczęło się od imponującego pokazu żonglerki. Wystąpił także wesoły klaun, który bawił dzieci swoimi sztuczkami. Wybrani przez artystów uczniowie mogli brać czynny udział w realizacji wielu z nich. Zapierającą dech w piersiach chwilą była ta, gdy artysta pojawił się z wężem na rękach i wyszedł do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć. Niektóre dzieci wykazały się dużą odwagą głaszcząc długiego pytona. Były również pokazy akrobatyki oraz iluzji. Najmilszą częścią występu dla przedszkolaków okazał się taniec wielkiego pluszowego misia.

Dzieci bardzo chętnie wzięły udział w przedstawieniu. Wspaniały występ cyrkowy dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć. Uczestnicy gromkimi brawami podziękowali artystom za niezwykłe widowisko.