Cyrk ”Szok” - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Przedszkole

Cyrk ”Szok”

Aktualności / Przedszkole 19.12.2019

Cyrk ”Szok”

15 listopada nasze przedszkole po raz kolejny odwiedził cyrk „Szok”. Cała społeczność uczniowska oraz przedszkolna obejrzała ciekawy program artystyczny.

Występ rozpoczął się od trudnego pokazu akrobatycznego. Wystąpił także wesoły klaun, który bawił dzieci swoimi sztuczkami. Wybrani przez artystów uczniowie nie tylko mieli okazję podziwiać triki cyrkowe, ale także brać czynny udział w realizacji wielu z nich. Pełni zapału, z różnym skutkiem, próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Zapierającą dech w piersiach chwilą była ta, gdy artysta pojawił się z wężem na rękach i wyszedł do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć. Były również pokazy żonglerki, iluzji, ekwilibrystyki oraz jazdy na miniaturowym rowerku.

Dzieci bardzo chętnie brały udział w przedstawieniu. Wspaniały występ cyrkowy dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć. Uczestnicy gromkimi brawami podziękowali akrobatom za niezwykłe widowisko.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać