Brykoland wycieczka grup młodszych - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Przedszkole / Aktualności

Brykoland wycieczka grup młodszych

Przedszkole / Aktualności 09.05.2019

Brykoland wycieczka grup młodszych

W oststnim tygodniu motylki oraz pszczółki  wyruszyły na wycieczkę do sali zabaw „Brykoland” w Laskowej.

Sala zabaw to doskonałe miejsce do kształtowanie  umiejętności współdziałania i integracji w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę oraz rozwijania i doskonalenia sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji przestrzennej.

Już przejazd autokarem dostarczył przedszkolakom wielu wrażeń. W sali zabaw dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha, w którym można było odpocząć i nabrać  sił. Czas przy tak dobrej zabawie minął szybko. Pełne niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do przedszkola.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać