Bal karnawałowy - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Bal karnawałowy

W dniu 22. 02. 2022 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.  Świetlica na tę okazję zamieniła się w prawdziwą salę balową. Najpierw bawili się uczniowie klas I-III, a po południu klas IV-VIII.

Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek. I tak oto na bal przybyły księżniczki, wróżki, biedronki, motyle, rycerze, kotki, policjanci, sportowcy oraz wiele innych  wspaniałych postaci.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, węże, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach np.: w podawaniu balona, tańcu w parach z balonem,  tańcu na gazecie, czy w zabawie z krzesełkami. Zwycięzcy konkursów nagradzani byli gromkimi brawami.  Humor dopisywał zarówno dzieciom jak i  wychowawcom.

W przerwie udaliśmy się do swoich klas, gdzie czekał na nas słodki poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy odpowiedzialnym za to rodzicom.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały świetlicę. Bal umożliwił wszystkim spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości i dostarczyła miłych wrażeń i przeżyć.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać