Bal Karnawałowy - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Krasnoludki

Bal Karnawałowy

Aktualności / Krasnoludki 14.02.2020

Bal Karnawałowy

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa.

W czwartek 13 lutego w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Jedne dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Po śniadaniu, już wszyscy gotowi do zabawy rozpoczęli bal. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać