Andrzejki - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

29 listopada  zorganizowano w naszej szkole zabawę andrzejkową dla klas 1-3. W tym dniu sala została zamieniona w „salę balową”.

Dziewczęta z wolontariatu zadbały o magiczny nastrój. Te niezwykłe, magiczne damy przepowiadały wszystkim chętnym przyszłość z kart, dłoni, wróżyły z  magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw  z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.
Była też dobra muzyka. Po wróżbiarskim wieczorku był czas na dyskotekę. Wszyscy bawili się wesoło. Podczas dyskoteki było dużo integracyjnych zabaw. Dzieciaki z klasy 1-3 zmęczeni i głodni mogli uzupełnić swoje siły w swoich klasach, gdzie czekał na nich pyszny poczęstunek.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać:)

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać