Akcje Samorządu Uczniowskiego - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach

Akcje Samorządu Uczniowskiego

Podsumowanie wszystkich tegorocznych akcji Samorządu Uczniowskiego

Pamięć o zmarłych!

W przed dzień Wszystkich Świętych członkowie SU wraz z opiekunem odwiedzili groby zmarłych kapłanów, nauczycieli i żołnierzy. Wspólnie się pomodlili i zapalili znicze.

Przy Pomniku!

W Dzień Zaduszny kl. VIII wraz z opiekunem SU udała się przed Pomnik Szkoły Nauczycieli Tajnego Nauczania, gdzie minutą ciszy uczcili ich pamięć, zapalili znicze i wspólnie się pomodlili.

Pierścień Świętej Kingi!

07.12 uczniowie naszej szkoły ; Jonik Zuzanna kl. VI, Jakub Stach kl. VI, I Natalia Pasionek kl. II wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Polskiej Poezji Religijnej  „Pierścień św. Kingi”. Uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, otrzymując wyróżnienia oraz nagrody książkowe. Można również zobaczyć ich na stronie internetowej Promyczka Dobra.

Pomagamy innym.

W grudniu SU dokonał podsumowania zbiórki pieniędzy na chore dzieci- przeznaczył je na leczenie chorej Blanki z Kamionki Małej . W pomoc zaangażowała się cała szkoła, zebraliśmy 801zł.

„Ekologiczny Stroik Bożonarodzeniowy”

Uczennica Naszej Szkoły Oliwia Orzeł z kl 0 zdobyła wyróżnienie w konkursie plastycznym – „Najpiękniejszy Stroik” organizowany przez Starostwo Powiatowe w Limanowej.

Stroiki Świąteczne

W Konkursie na Stroik Bożonarodzeniowy, który został zorganizowany przez SU Jury oceniło prace i wszystkim uczestnikom przyznało I miejsca. Gratulujemy!

Gminny konkurs Szopek rozstrzygnięty.

W XVIII Gminnym Konkursie na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową II miejsce zdobył Dominik Chochliński z kl. VI. Gratulujemy!