Akcja Wolontariatu „Pomocna dłoń” - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Akcja Wolontariatu „Pomocna dłoń”

Aktualności / Szkoła podstawowa 22.12.2021

Akcja Wolontariatu „Pomocna dłoń”

Od 15 do 21 grudnia w naszej szkole odbyła się zbiórka żywności dla osób potrzebujących z terenu naszej gminy.

Jak co roku, zarówno rodzice, uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły okazali wielkie serce i dobroć dla osób potrzebujących. Dzięki okazanemu wsparciu zebraliśmy dużo produktów, przez co mogliśmy przygotować paczki dla rodzin szczególnie potrzebujących z naszego środowiska. Obdarowane rodziny okazały wdzięczność, nie ukrywały swojej radości i szczęścia. Dla nas to nie wiele, a dla nich wielka dobroć okazana przez bliźniego.

Bardzo dziękujemy wszystkim za ofiarowane produkty!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać