Akcja Wolontariatu „Podziel się, nie wyrzucaj! Drugie życie zabawki, książki i gry…” - Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ujanowicach
Aktualności / Szkoła podstawowa

Akcja Wolontariatu „Podziel się, nie wyrzucaj! Drugie życie zabawki, książki i gry…”

Aktualności / Szkoła podstawowa 22.12.2021

Akcja Wolontariatu „Podziel się, nie wyrzucaj! Drugie życie zabawki, książki i gry…”

W naszej szkole już po raz kolejny, jak, co roku odbyła się zbiórka książek, zabawek oraz pomocy edukacyjnych.

Polegała ona na przynoszeniu przez uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników wszystkich niepotrzebnych, ale niezniszczonych książek, zabawek oraz pomocy edukacyjnych, które nie są już używane w domu, ale jeszcze mogą posłużyć do kolejnego wykorzystania przez innych. Akcja wzbudziła duże zainteresowania, wszyscy wykazali się wielkim zaangażowaniem. Zgromadziliśmy wiele zabawek, książek oraz gier, które posłużą jeszcze do zabawy naszym małym przedszkolakom.

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w akcji!

Musisz przeczytać:

Musisz przeczytać